عضویت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات
۱۵۰,۰۰۰ تومان
light box

محدود کننده جریان خطا

  • ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
  • 19498 بازدید
  • کد محصول 3752

در این مقاله، یک محدود کننده جریان خطای ابررسانای نوع مقاومتی (SFCL) برای بهبود عملکرد گذرا یک سیستم ریز شبکه در طول خطا پیشنهاد شده است. ریزشبکه به شبکه اصلی در نقطه کوپلینگ مشترک (PCC) وصل می شود، جایی که نوع SFCL نوع مقاومت (Resistance Type SFCL) اعمال می شود. هنگامی که یک خطای اتصال کوتاه در خط اتصال اتفاق می افتد، SFCL می تواند جریان خطا را کاهش دهد و سیگنال عمل آن به تولید پراکنده (DG) اصلی که در ریز شبکه قرار دارد ارسال می شود. به این ترتیب، سوئیچینگ بین دو مدل کنترل DG اصلی می تواند بطور انعطاف پذیر انجام شود، و انتظار می رود که سیستم ریز شبکه بتواند یک انتقال صاف بین حالت های متصل به شبکه و جزیره ای ایجاد کند. تحلیل نظری و همچنین بحث فنی انجام شده است، و مدل شبیه سازی یک ریز شبکه معمولی با SFCL در MATLAB ساخته شده است. از نتایج نشان داده شده، استفاده از نوع مقاومتی SFCL می تواند جریان خطای گذرا را به سطح پایین تر محدود کند و در ضمن به تضمین تعادل توان سیستم ریز شبکه و افزایش پایداری ولتاژ و فرکانس آن کمک است.

کاربر گرامی شما در این بخش میتوانید نسخه رایگان مقاله را دانلود کنید

دانلود رایگان مقاله

محدود کننده جریان خطا

در این مقاله، یک محدود کننده جریان خطا ی ابررسانای نوع مقاومتی (SFCL) برای بهبود عملکرد گذرا یک سیستم ریز شبکه در طول خطا پیشنهاد شده است. ریزشبکه به شبکه اصلی در نقطه کوپلینگ مشترک (PCC) وصل می شود، جایی که نوع SFCL نوع مقاومت (Resistance Type SFCL) اعمال می شود.

هنگامی که یک خطای اتصال کوتاه در خط اتصال اتفاق می افتد، SFCL می تواند جریان خطا را کاهش دهد و سیگنال عمل آن به تولید پراکنده (DG) اصلی که در ریز شبکه قرار دارد ارسال می شود. به این ترتیب، سوئیچینگ بین دو مدل کنترل DG اصلی می تواند بطور انعطاف پذیر انجام شود، و انتظار می رود که سیستم ریز شبکه بتواند یک انتقال صاف بین حالت های متصل به شبکه و جزیره ای ایجاد کند.

محدود کننده جریان خطا محدود کننده جریان خطا محدود کننده جریان خطا محدود کننده جریان خطا محدود کننده جریان خطا محدود کننده جریان خطا

 

 

محدود کننده جریان خطا

ما را دنبال کنید

 

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برو بالا