عضویت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات
۴۰,۰۰۰ تومان
light box

اصل عملیاتی و ویژگی محدود کننده SISFCL فعال به طور خلاصه در این مقاله معرفی شده است. تأثیر یک SISFCL فعال بر روی رله های حفاظتی اضافه جریان معکوس متداول و تاخیری معین مورد بحث قرار گرفته است. برای حفظ عملکرد قابل اعتماد سیستم توزیع با یک SISFCL، هماهنگی حفاظتی و راه حل تنظیمی پیشنهاد شده است.

کاربر گرامی شما در این بخش میتوانید نسخه رایگان مقاله را دانلود کنید

دانلود رایگان مقاله

چکیده- محدود کننده جریان خطای ابررسانای هسته آهنی اشباع شده فعال  ( SISFCL) یکی از بهترین راه حل ها برای مقابله با سطوح بالای جریان خطا است و ممکن است در ساخت شبکه های توزیع هوشمند آینده مفید باشد . استفاده از SISFCL در یک سیستم توزیع می تواند هنگامی که یک خطای اتصال کوتاه در موقعیت های مختلف رخ می دهد جریان خطا را به سطح قابل قبول کاهش دهد.  اصل عملیاتی و ویژگی محدود کننده SISFCL فعال به طور خلاصه در این مقاله معرفی شده است. تأثیر یک SISFCL فعال بر روی رله های حفاظتی اضافه جریان معکوس متداول و تاخیری معین مورد بحث قرار گرفته است. برای حفظ عملکرد قابل اعتماد سیستم توزیع با یک SISFCL، هماهنگی حفاظتی و راه حل تنظیمی پیشنهاد شده است. یک مدل سیستم توزیع ۳۵ کیلوولت واقعی با یک SISFCL فعال ساخته شده است و با برنامه گذراهای الکترومغناطیسی از جمله نرم افزار DC شبیه سازی شده است. تست های شبیه سازی صحت و اعتبار  تحلیل های نظری را نشان داده شده است.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
مروری مهم از خود برنامه ریزی مقاوم برای شرکت های تولیدی تحت عدم قطعیت قیمت برق
2361 بازدید

جزئیات بیـشتر
ریز شبکه های جزیره ای برای خودترمیمی سیستم های قدرت
2378 بازدید

جزئیات بیـشتر
روشی برای عملیات تاب آوری خود ترمیمی در شبکه توزیع فعال با ریزشبکه
2341 بازدید

جزئیات بیـشتر
تشخیص و طبقه بندی خطا های سیم پیچی در مولدهای توربین بادی با استفاده از تبدیل موجک و ANN
2316 بازدید

جزئیات بیـشتر
بررسی شبیه سازی و تجربی در مورد تشخیص خطای دور سیم پیچی استاتور و عدم تعادل منبع ولتاژ در موتورهای القایی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی
782 بازدید

جزئیات بیـشتر
برو بالا