عضویت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات
۴۰,۰۰۰ تومان
light box

هدف از این مقاله، پیاده سازی و مقایسه روشهای مقاوم مختلف مانند روش های بهینه سازی مقاوم با مجموعه های عدم قطعیت مختلف، برنامه ریزی تصادفی مبتنی بر ارزش در معرض ریسک مشروط (نامعلوم) و تئوری تصمیم گیری شکاف اطلاعاتی برای خود برنامه ریزی شرکت های تولیدی است. علاوه بر این، تمام روش های مقاوم برای موارد تست با رفتارهای مختلف قیمت در طولانی مدت برای نشان دادن عملکرد و ویژگی های هر روش اعمال می شود. در نهایت، استراتژی های خود برنامه ریزی متفاوت براساس داده قیمت و سطح مقاوم بودن مطلوب شرکت تولیدی پیشنهاد می شود.

کاربر گرامی شما در این بخش میتوانید نسخه رایگان مقاله را دانلود کنید

دانلود رایگان مقاله

چکیده- برای یک شرکت تولیدی که در بازار برق در حال تجارت کردن است، کنترل کارآمد خطرات و مقاوم بودن مالی به عنوان ماکزیمم سود حیاتی به شمار می رود. بخاطر این که شرکت تولیدی می تواند یک خود برنامه ریزی بهینه را با در نظر گرفتن نوسان قیمت به عنوان یک منبع دارای عدم قطعیت به دست آورد، روش مقاوم دارای الویت است. هدف از این مقاله، پیاده سازی و مقایسه روشهای مقاوم مختلف مانند روش های بهینه سازی مقاوم با مجموعه های عدم قطعیت مختلف، برنامه ریزی تصادفی مبتنی بر ارزش در معرض ریسک مشروط (نامعلوم) و تئوری تصمیم گیری شکاف اطلاعاتی برای خود برنامه ریزی شرکت های تولیدی است. علاوه بر این، تمام روش های مقاوم برای موارد تست با رفتارهای مختلف قیمت در طولانی مدت برای نشان دادن عملکرد و ویژگی های هر روش اعمال می شود. در نهایت، استراتژی های خود برنامه ریزی متفاوت براساس داده قیمت و سطح مقاوم بودن مطلوب شرکت تولیدی پیشنهاد می شود.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
هماهنگی حفاظت اضافه جریان در یک شبکه توزیع برق با محدودکننده جریان خطا ابررسانای فعال
2336 بازدید

جزئیات بیـشتر
ریز شبکه های جزیره ای برای خودترمیمی سیستم های قدرت
2374 بازدید

جزئیات بیـشتر
روشی برای عملیات تاب آوری خود ترمیمی در شبکه توزیع فعال با ریزشبکه
2337 بازدید

جزئیات بیـشتر
تشخیص و طبقه بندی خطا های سیم پیچی در مولدهای توربین بادی با استفاده از تبدیل موجک و ANN
2312 بازدید

جزئیات بیـشتر
بررسی شبیه سازی و تجربی در مورد تشخیص خطای دور سیم پیچی استاتور و عدم تعادل منبع ولتاژ در موتورهای القایی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی
779 بازدید

جزئیات بیـشتر
برو بالا