عضویت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات
۴۰,۰۰۰ تومان
light box

این مقاله یک معماری قابل توسعه برای بهره برداری عادی و خود ترمیمی ریزشبکه های شبکه ای (MGها) را پیشنهاد می دهد. MG ها می توانند برق را با یکدیگر در زیرساخت های پیشنهادی پشتیبانی و مبادله کنند. MGهای شبکه ای توسط یک باس مشترک فیزیکی و یک شبکه ارتباطی دو لایه مجازی طراحی شده، متصل می شوند. لایه پایین تر در هر MG جایی است که در آن سیستم مدیریت انرژی (EMS) بهره برداری MG را برنامه ریزی می کند؛ لایه بالایی تعدادی از EMS ها را برای بهینه سازی سراسری و ارتباطات پیوند می دهد.

کاربر گرامی شما در این بخش میتوانید نسخه رایگان مقاله را دانلود کنید

دانلود رایگان مقاله

چکیده: این مقاله یک معماری قابل توسعه برای بهره برداری عادی و خود ترمیمی ریزشبکه های شبکه ای (MGها) را پیشنهاد می دهد. MG ها می توانند برق را با یکدیگر در زیرساخت های پیشنهادی پشتیبانی و مبادله کنند. MGهای شبکه ای توسط یک باس مشترک فیزیکی و یک شبکه ارتباطی دو لایه مجازی طراحی شده، متصل می شوند. لایه پایین تر در هر MG جایی است که در آن سیستم مدیریت انرژی (EMS) بهره برداری MG را برنامه ریزی می کند؛ لایه بالایی تعدادی از EMS ها را برای بهینه سازی سراسری و ارتباطات پیوند می دهد. در حالت بهره برداری عادی، هدف این است که ژنراتورهای پراکنده قابل توزیع (DGها)، سیستم های ذخیره انرژی (ESها) و بارهای قابل کنترل را برای به حداقل رساندن هزینه های بهره برداری و به حداکثر رساندن خودکفایی منبع هر MG، برنامه ریزی کند. هنگامی که کمبود تولید یا خطا در MG اتفاق می افتد، مدل به حالت خودترمیم سوئیچ می شود و ظرفیت های تولید محلی MG های دیگر می تواند برای پشتیبانی از بخش اضطراری سیستم استفاده شود. یک الگوریتم اجماع برای توزیع بخش هایی از پشتیبانی توان مطلوب برای هر MG مستقل در یک روش غیرمتمرکز استفاده می شود. بخش اختصاصی مربوط به هر MG با هدف مبادله توان محلی است که توسط EMS برای اجرای برنامه بهینه استفاده می شود. برایند خروجی توان ادغام شده MG های شبکه ای به دست می آید که برای تامین توان درخواست شده مورد استفاده قرار می گیرد. موارد آزمون اثربخشی روش پیشنهادی را نشان می دهد.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
هماهنگی حفاظت اضافه جریان در یک شبکه توزیع برق با محدودکننده جریان خطا ابررسانای فعال
2348 بازدید

جزئیات بیـشتر
مروری مهم از خود برنامه ریزی مقاوم برای شرکت های تولیدی تحت عدم قطعیت قیمت برق
2368 بازدید

جزئیات بیـشتر
روشی برای عملیات تاب آوری خود ترمیمی در شبکه توزیع فعال با ریزشبکه
2348 بازدید

جزئیات بیـشتر
تشخیص و طبقه بندی خطا های سیم پیچی در مولدهای توربین بادی با استفاده از تبدیل موجک و ANN
2323 بازدید

جزئیات بیـشتر
بررسی شبیه سازی و تجربی در مورد تشخیص خطای دور سیم پیچی استاتور و عدم تعادل منبع ولتاژ در موتورهای القایی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی
785 بازدید

جزئیات بیـشتر
برو بالا