عضویت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات
۴۰,۰۰۰ تومان
light box

یک الگوریتم دو لایه مبتنی بر فراابتکاری برای عملیات بهینه شبکه توزیع هوشمند در حالت خودترمیمی با در نظر گرفتن ریزشبکه (MG) و کنترل بار مستقیم (DLC) در حضور میکروتوربین ها (MT) و ذخیره ساز انرژی ( ES) در شبکه توزیع ارائه می شود. در لایه اول، یک روش جدید مبتنی بر نظریه گراف برای یافتن شکل مطلوب MG ها پیشنهاد شده است، در حالی که در لایه دوم، مدیریت انرژی مطلوب MG ها، از جمله ذخیره سازها، با در نظر گرفتن حالت خود ترمیم تعیین می شود.

کاربر گرامی شما در این بخش میتوانید نسخه رایگان مقاله را دانلود کنید

دانلود رایگان مقاله

چکیده- توانایی خود ترمیمی به عنوان یکی از مهمترین ویژگی های شبکه های توزیع هوشمند (SDN) باعث افزایش انعطاف پذیری و تاب آوری شبکه ها با پاسخ سریع و باز یابی خدمات در هنگام قطع برق می باشد. یک الگوریتم دو لایه مبتنی بر فراابتکاری برای عملیات بهینه شبکه توزیع هوشمند در حالت خودترمیمی با در نظر گرفتن ریزشبکه (MG) و کنترل بار مستقیم (DLC) در حضور میکروتوربین ها (MT) و ذخیره ساز انرژی ( ES) در شبکه توزیع ارائه می شود. در لایه اول، یک روش جدید مبتنی بر نظریه گراف برای یافتن شکل مطلوب MG ها پیشنهاد شده است، در حالی که در لایه دوم، مدیریت انرژی مطلوب MG ها، از جمله ذخیره سازها، با در نظر گرفتن حالت خود ترمیم تعیین می شود. برای نشان دادن مزیت روش پیشنهادی، الگوریتم پیشنهادی بر روی شبکه توزیع  IEEE 33 باس اصلاح شده اجرا می شود.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
هماهنگی حفاظت اضافه جریان در یک شبکه توزیع برق با محدودکننده جریان خطا ابررسانای فعال
2337 بازدید

جزئیات بیـشتر
مروری مهم از خود برنامه ریزی مقاوم برای شرکت های تولیدی تحت عدم قطعیت قیمت برق
2358 بازدید

جزئیات بیـشتر
ریز شبکه های جزیره ای برای خودترمیمی سیستم های قدرت
2375 بازدید

جزئیات بیـشتر
تشخیص و طبقه بندی خطا های سیم پیچی در مولدهای توربین بادی با استفاده از تبدیل موجک و ANN
2313 بازدید

جزئیات بیـشتر
بررسی شبیه سازی و تجربی در مورد تشخیص خطای دور سیم پیچی استاتور و عدم تعادل منبع ولتاژ در موتورهای القایی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی
780 بازدید

جزئیات بیـشتر
برو بالا