عضویت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات
۴۰,۰۰۰ تومان
light box
امتیاز 5.00 تشخیص و طبقه بندی خطا های سیم پیچی در مولدهای توربین بادی با استفاده از تبدیل موجک و ANN">

این مقاله با استفاده از آنالیز تبدیل موجک (WT) همراه با شبکه های عصبی مصنوعی (ANN) برای تشخیص خطای سیم پیچی ماشین های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه ای جدید، که مسئله تشخیص اتوماتیک اتصال کوتاه سیم پیچ ها که اغلب در هنگام تولید و بهره برداری ماشین ظاهر می شود، را ارائه می کند. چنین خطاهایی معمولا از نیروهای الکترودینامیکی ایجاد شده در طول جاری شدن جریان های اتصال کوتاه بزرگ و همچنین نیروهایی که هنگام انتقال ماشین ها اتفاق می افتند، حاصل می شود.

کاربر گرامی شما در این بخش میتوانید نسخه رایگان مقاله را دانلود کنید

دانلود رایگان مقاله

این مقاله با استفاده از آنالیز تبدیل موجک (WT) همراه با شبکه های عصبی مصنوعی (ANN) برای تشخیص خطای سیم پیچی ماشین های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه ای جدید، که مسئله تشخیص اتوماتیک اتصال کوتاه سیم پیچ ها که اغلب در هنگام تولید و بهره برداری ماشین ظاهر می شود، را ارائه می کند. چنین خطاهایی معمولا از نیروهای الکترودینامیکی ایجاد شده در طول جاری شدن جریان های اتصال کوتاه بزرگ و همچنین نیروهایی که هنگام انتقال ماشین ها اتفاق می افتند، حاصل می شود. تشخیص و  طبقه بندی آسان خرابی های سیم پیچی اهمیت زیادی دارد، زیرا این نوع نقص ها می توانند به علت گرمای بیش از حد، عدم تعادل و غیره منجر به آسیب سیم پیچی شوند. نتایج برنامه و تحقیقات در مورد خطاهای حلقه به حلقه سیم پیچی ژنراتور توربین بادی در بین سیم های سیم پیچی مجاورارائه می شود. روش ANN برای تشخیص و طبقه بندی خطا های مبتنی بر ویژگی های WT استخراج شده از اندازه گیری های فرکانس بالای پاسخ های ادمیتانس، جریان یا ولتاژ، موثر است.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
هماهنگی حفاظت اضافه جریان در یک شبکه توزیع برق با محدودکننده جریان خطا ابررسانای فعال
2333 بازدید

جزئیات بیـشتر
مروری مهم از خود برنامه ریزی مقاوم برای شرکت های تولیدی تحت عدم قطعیت قیمت برق
2354 بازدید

جزئیات بیـشتر
ریز شبکه های جزیره ای برای خودترمیمی سیستم های قدرت
2371 بازدید

جزئیات بیـشتر
روشی برای عملیات تاب آوری خود ترمیمی در شبکه توزیع فعال با ریزشبکه
2334 بازدید

جزئیات بیـشتر
بررسی شبیه سازی و تجربی در مورد تشخیص خطای دور سیم پیچی استاتور و عدم تعادل منبع ولتاژ در موتورهای القایی با استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی
778 بازدید

جزئیات بیـشتر
برو بالا